Soru Sor  Telefon Et

Cenaze Aracı Numarası

Cenaze Aracı Numarası

Cenaze Aracı Numarası

Cenaze Hizmetleri Tel no 0 212 268 0 444 olup 7/24 hizmet vermektedir. Tüm hizmetlerimizle alakalı bilgi alabilmek için müşteri hizmetlerimizi ihtiyacınız olan her saatte arayabilirsiniz. Aynı zaman da fiyat bilgisi içinde destek almanız mümkündür.

Cenaze İşlemleri Nedir?

Vefat eden kişinin öldüğü andan itibaren defnine kadar yapılması gereken tüm işlemler cenaze işlemleridir. Bizler Alfa VİP cenaze hizmetleri olarak bu acılı günlerinizde sizlere destek olmaktayız. Vefat eden kişinin evden hastane morguna, morgdan yıkanacağı gasil hane ve son olarak defnedilecek olan mezar yerine kadar tüm cenaze nakil işlemleri alanında uzman ekibimiz tarafından verilmektedir. Tüm bu işlemlerle beraber gerekli belgeler ve mezar yeri, olması gereken tabut gibi ihtiyaçlar da bizler tarafından eksiksiz bir şekilde sağlanmaktadır. Bunlardan ayrı olarak son yılların en büyük problemi olan pandemide cenaze işlemleri hizmeti uzman ekibimiz tarafından verilmektedir.

Cenaze Nakil

Olması gereken koşullarda vefat eden kişinin yurt dışındaysa Türkiye ye, Türkiye’den yurt dışına havayolu veya karayoluyla nakil edilmesi, yurt içinde şehirler arası nakil hizmeti ve şehir içinde olabilecek tüm cenaze nakil işlemlerinde sizlerin yanında olmaktayız. Güvenli şekilde nakil işlemlerinizi sağlamaktayız.

Özel Cenaze Aracı

Günümüzde artan trafik kazaları, kalp krizleri gibi ani ölümlerde ve nüfusun kalabalık olmasından kaynaklı yaşanan yoğunluktan dolayı özel cenaze nakil aracı sık tercih edilmektedir. Özellikle uzak mesafelere nakil sırasında cenazeniz özel soğutmalı araçlarımız sayesinde daha güvenli olarak taşınır. Sizler de herhangi bir sıkıntı ve aksilik çıkmayacağından emin olarak bu zorlu süreci bizlere güvenerek geçirebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Nerelerde Hizmet Veriyorsunuz?

Uluslararası, şehirler arası ve şehir içinde hizmet vermekteyiz.


Ekibiniz Profesyonel Mi?

Ekibimizdeki tüm çalışanlarımız alanında uzman kişilerdir.


Cenaze Ücretleriniz Nedir?

Nakil hizmeti ve diğer tüm ekstra hizmetler fiyatta değişikliğe sebep olmaktadır. Bundan dolayı net bir fiyat verememekteyiz. Detaylı bilgi için lütfen 0 212 268 0 444 numaralı telefondan destek alınız.