Soru Sor  Telefon Et

Cenaze

Cenaze

Cenaze

Bir kişinin yaşamının son bulması durumu sonucu ölen kişiye cenaze adı verilmektedir. Bu elim olay sonucunda ölü yakınlarının birçok sorumlulukları oluşur. Bu sorumlulukları yerine getirmek için yardım hizmeti arayan ölü yakınlarına öncelikle baş sağlığı dileriz ve bu elim günde Alfa VİP Cenaze olarak onlara yardım edeceğimizi, onlara gerekirse el ayak olacağımızı bilmelerini istemekteyiz. Hizmetlerimizden yararlanmak için 0212 268 0 444 numaramızdan bizleri arayabilirsiniz.

CENAZE HİZMETLERİ (VERDİĞİMİZ HİZMETLER)

CENAZE ARABASI

Özel cenaze hizmetleri verdiğimiz araçlarımız tam donanımlı, yüksek soğutma sistemli ve geniş olması sayesinde mevtanızın kabristanlığa naklinin gerçekleşmesi süresinde 3-4 yakının arabada yer alabilmesini ve naklin sağlıkla gerçekleşmesini sağlamaktadır. Bu hizmetten yararlandığınız takdirde tüm cenaze defin işlemleri süresince de sizlere yardımcı olmakta ve omuzlarınızdaki yükten bir nebze de olsa sizi kurtarmaktayız.

Alfa VİP Cenaze olarak sizlere verdiğimiz bu hizmetler kapsamında bütçe durumunuzu da göz ardı etmeden bu zor gününüzde sizlere olabildiğince düşük fiyattan işlemleri uygulamakta ve her işinize elimizden geldiğinin daha fazlasını yaparak koşturmaktayız. Sizlerin tek yapması gereken bu konuda hizmet almak, hizmetin detayları hakkında bilgi almak için bizleri 0212 268 0 444 numaramızdan bizlere ulaşmaktır.

ÖZEL CENAZE NAKİL ARACI

Bir cenazeniz olduğunda ilk yapmanız gereken ölüm raporunun alınması işlemidir. Ölüm resmi sağlık kuruluşlarında gerçekleşmişse ölüm belgesi sağlık kurumu tarafında düzenlenir müdür veyahut başhekim tarafından onaylanarak verilir. Şayet ölüm evde gerçekleşmişse anlaşmalı kurumdan doktoru çağırıp ölüm raporunu yazmasını isteyebilirsiniz. Ölüm bir adi vaka ise o zaman Adli Tıp Kurumu tarafından düzenlenen belge beklenir.

Ölüm raporunu hallettikten sonra bizlerden geriye kalan işlemleriniz için yardım alabilirsiniz. Özel cenaze nakil aracı hizmetimizden yararlanmak istiyor ve fiyatları merak ediyorsanız maalesef şunu belirtmeliyiz ki ücret konusunda kesin bir bilgi vermemiz mümkün değildir. Ancak bizi aradığınız taktirde sizlere bu konu hakkında bilgi verebilir ve detayları konuşabiliriz.

Sık Sorulan Sorular

Cenaze aracınızın soğutma özelliği var mı?

Elbette cenaze aracımızın soğutma sistemi bulunmaktadır. Bulunmaması gibi bir durum söz konusu olursa cenazenin nakli gerçekleştirilemez.


Havayolu ile cenaze nakil hizmeti veriyor musunuz?

Evet hem havayolu hem de karayolu cenaze nakil hizmetleri vermekteyiz. Detaylar için 0212 268 0 444 numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.


Cenaze hizmetleriniz İslamiyet’e uygun mudur?

Elbette cenaze hizmetlerimiz mensup olunan dine uygun olarak yapılmaktadır.


Firmanız nerede kuruldu?

Firmamızın kuruluş ili İstanbul’dur. Detaylı bilgi web sitemizin iletişim kısmında bulunmaktadır.