Soru Sor  Telefon Et

Karayolu Cenaze Nakil

Karayolu Cenaze Nakli

Karayolu Cenaze Nakil

Karayolu cenaze nakil ölüm durumunda cenazenin karayolu kullanılarak nakledilmesi işlemidir. Ücretler için bizimle 0 212 268 0 444 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Defin İşlemleri

  • Cenazenin yıkanması
  • Cenazenin hazırlanması
  • Mezar alınması
  • İbadet haneye nakli
  • Defin edilecek mezarlığa nakli
  • Cenazenin tabuta koyulması

Uluslararası Cenaze Nakil

Uluslararası cenaze nakil işlemleri için Alfa VİP cenaze hizmetleri olarak hem yakınlarını kaybeden insanların zor zamanlarında onların yanında olarak cenaze nakil işlemlerinin hem de defin işlemlerinin yapılması, gerekli belgelerin alınması ve cenaze defin organizasyonunun sağlanması, defin işlemlerine ilişkin gerekli malzemelerin temini islerinde yardımcı olmaktadır. Türkiye den cenaze götürmek veya yurt dışından cenaze getirmek için gerekli belgeler vardır. Şirketimiz olarak tüm belge işlerini bizler halletmekteyiz.

Cenaze Nakil Hizmetleri

Şehirlerarası, şehir içi ve uluslararası olarak cenaze nakil hizmetleri vermekteyiz. Cenazenin istenilen koşullarda uzun süreli yolculuklarda dahi hiç problemsiz bir şekilde nakli sağlanır. Evde ölen kişiler için hastane morguna nakil işlemi 7/24 yapılmaktadır. Cenaze yakınları bu zorlu süreci daha kolay bir şekilde atlatmaktadırlar. Gereken tüm desteği, yapılması gereken işlemleri ve defin işlemlerini ekibimiz uzman şekilde halletmektedir.

Cenaze İşlemleri Ücreti

Verecek olduğumuz cenaze hizmetleri çok kapsamlı olduğundan net bir fiyat bilgisi verilmemektedir. Hizmetlerimiz uluslararası cenaze nakli, şehirlerarası cenaze nakli, şehir içi cenaze nakli, defin işlemleri, cenaze nakil hizmetleri, havayolu cenaze hizmeti ve karayolu cenaze nakil hizmetleridir. Tüm bunlar fiyatta farklılıklara sebep olacağından almak istediğiniz hizmetle alakalı 0 212 268 0 444 numaralı telefonu arayarak müşteri hizmetlerimizden cenaze işlemleri ücretini öğrenebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Cenaze nakil işlemleri kaç para?

İstenilen hizmet ve gidilecek km başına ücret çıkacağı için net bir fiyat listemiz bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için lütfen 0 212 268 0 444 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizi arayarak bilgi alınız.


Cenaze nakil işlemi nedir?

Vefat durumunda ölüm belgesi alındıktan sonra cenazenin yurt içi veya yurt dışına naklinin yapılmasıdır.


Uçakla cenaze nakli yapılır mı?

Gerekli olan tüm evraklar tamamlandığı takdirde uçakla cenaze nakli yapmaktayız.


Cenaze işlemlerinde yardımcı oluyor musunuz?

İhtiyacınız olan tüm cenaze işlemlerinizde deneyimli çalışanlarımız yardımcı olmaktadır.