Soru Sor  Telefon Et

Özel Cenaze Aracı

Özel cenaze arabası

Özel Cenaze Aracı

Özel cenaze aracı bir ölüm olayı gerçekleştiği durumlarda ölünün özel olarak taşındığı araçlardır. Özel cenaze arabası fiyatlarını 0 212 268 0 444 numaralı telefonu arayarak öğrenebilirsiniz

Cenaze Nakil

  • Hastaneden defin yapılacak yere nakil
  • Öldüğü yerden hastane morguna nakil
  • Şehirler arası nakil
  • Şehir içi nakil
  • Uluslararası nakil

İstanbul Özel Cenaze Hizmetleri

İstanbul özel cenaze hizmetleri olarak cenaze yakınlarına destek vermekten, bu üzüntülü günlerinde yanlarında olmaktan hoşnut olmaktayız. Yakınlarını kaybeden insanlar için yapılması gereken cenaze işlemleri çok daha zor gelebilir. Bizler de bunun için sizlerin yapması gereken tüm işlemleri yapmaktayız. Cenazenin morga kaldırılması, morgdan kabre nakli, mezarlığa defni gibi tüm işlemleri yaparak sizlere yardımcı olmaktayız. Özel cenaze aracı ile en güvenilir şekilde vefat eden kişileri son yolculuklarına uğurlarken olabilecek her türlü ihtimale karşı önlem alınmaktadır. Taam donanımlı nakil araçlarımız özel soğutma sistemi ile donatılmıştır. 

Cenaze Arabası Fiyatları

Sabit ücret ve gidilecek kilometreye göre fiyat değişiklik göstermektedir. Dilerseniz sadece cenaze arabası olarak değil diğer defin veya nakil hizmetlerimizden da faydalanabilirsiniz. Alfa VİP cenaze hizmetleri olarak sizleri bu acılı gününüzde yalnız bırakmak istemeyiz. Hizmetlerimiz ve cenaze arabası fiyatları için detaylı bilgiyi 0 212 268 0 444 numaralı telefonu arayarak müşteri hizmetlerimizden öğrenebilirsiniz.

Cenaze Nakil Aracı Fiyatları

Vermiş olduğumuz cenaze hizmetleri tek bir hizmetten ibaret değildir. Cenaze nakil, uluslararası cenaze hizmeti, şehirlerarası cenaze hizmeti, havayolu cenaze nakli, karayolu cenaze nakli, defin işlemleri gibi birçok cenaze hizmeti vermekteyiz. Bu sebepten Cenaze Nakil Aracı Fiyatları için sabit fiyatımız bulunmuyor. Almak istediğiniz tüm hizmetlerle alakalı fiyat bilgisi için bizlere 0 212 268 0 444 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Farklı şehirlerde de hizmet veriyor musunuz?

Türkiye'nin 81 ilinde hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda dünyada da hizmetlerimiz vardır.


Cenaze hizmetleriniz ücretli mi?

Verdiğimiz hizmetler özel cenaze arabası ile yapıldığından dolayı ücretlidir.


Size hangi numaradan ulaşabiliriz?

Bizlere 0 212 268 0 444 numaralı telefondan 7/24 ulaşabilirsiniz.