Soru Sor  Telefon Et

Özel Cenaze Hizmetleri

Özel Cenaze Hizmetleri

Özel Cenaze Hizmetleri

İçindekiler

 1. Özel Cenaze Hizmetleri
 2. Özel Cenaze Nakil
 3. Özel Cenaze Hizmetleri Fiyatları
 4. Cenaze Nakil Aracı Nedir
 5. Sık Sorulan Sorular

Cenaze kefenlenmiş, tabuta konulmuş gömülmeye hazır bir biçimde bekletilen insan ölüsüne verilen isimdir. Bu insan ölüsü için yapılan törene ise cenaze töreni denilmektedir. Ölü yakınlarının en çok zorlandığı süreç defin için gerekli belgelerin alınması ve işlemlerin yapılması sürecidir.

Bizler Alfa VİP Cenaze olarak; ölü yakınlarının ilgilenmiş olduğu tüm defin işlemlerinde onlara yardımcı ve destek olmayı kendimize amaç edindik. Özel cenaze hizmetleri fiyatları hakkındaki bilgiler ve hizmetin detayları için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

ÖZEL CENAZE NAKİL (VERDİĞİMİZ HİZMETLER)

ÖZEL CENAZE HİZMETLERİ FİYATLARI

Özel cenaze hizmetlerimizden faydalanmak istiyor ve bu hizmet dahilinde vermiş olduğumuz hizmetlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız sizlere en iyi bilgiyi ancak telefon numaralarımızdan bizlere ulaşmanız dahilinde verebiliriz. Özel cenaze hizmetleri fiyatları konumlar arası mesafeye göre değişebileceğinden bu konuda da bilgiler için bizleri 0212 268 0 444 numaramızdan arayabilirsiniz. Özel cenaze hizmetleri kapsamında vermiş olduğumuz hizmetler:

 • Cenazenin yıkanması ve kefenlenmesi,
 • Cenazenin ölüm raporunun alınması,
 • Cenazenin morga kaldırılması,
 • Cenazenin taşınması için belediyeden yol izin belgesinin alınması,
 • Cenazenin cami ve mezarlığa nakledilmesi,
 • Cenaze için mezarlığın ayarlanması,
 • Cenazenin mezarlığa defnedilmesidir.

CENAZE NAKİL ARACI NEDİR?

Cenazenin kabristanlığa nakledilmesi için kullanılan araca cenaze nakil aracı denilmektedir. Cenazenizin şehir içi veya şehirlerarası nakli gerektiğinde sizlere en güvenilir hizmeti tam donanımlı, özel soğutma sistemleri kurulu özel cenaze aracı ile sunmaktayız. Alfa VİP Cenaze olarak bizlerden bu konuda da yardım alabilir ve alacağınız hizmet hakkındaki detaylı bilgiler için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Cenaze nakil aracı numarası web sitemizde yer alan numaradır. Görmüş olduğunuz numaradan 7/24 bizleri arayabilir ve aklınıza takılan bütün soruları sorabilirsiniz. Sorduğunuz sorulu tüm içtenliğimiz ve en anlaşılır biçimde cevaplıyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Şehirler arası cenaze nakli yasak mı?

Hayır şehirler arası cenaze nakli yasak değil. Sadece yapılması gereken belediyeden yol izin belgesi alma işlemidir.


Cenazemiz olduğunda ilk ne yapmalıyız?

Ölümün gerçekleştiği yere bağlı olarak öncelikle yapmanız gereken ölüm raporu alınmasıdır. Daha detaylı bilgi için bizleri aramanız sağlıklı olacaktır. 0212 268 0 444.


Cenaze taşıma ve defin işlemlerinin tümünü yapıyor musunuz?

Evet. Alfa VİP Cenaze olarak ölü yakınlarının bu zor gününde her işlemlerine koşuyor ve destekçileri olarak üzerlerindeki yükü bir nebze de olsa hafifletiyoruz.


Hangi şehirlerde özel cenaze hizmetleri veriyorsunuz?

Türkiye’nin tüm illerinde sizlere özel cenaze hizmeti sunmaktayız. Tek yapmanız gereken bizleri 0212 268 0 444 numaramızdan aramaktır. 7/24 hizmetinizdeyiz.


Cenaze nüfustan nasıl düşürülür?

Cenazenin nüfustan düşürülmesi işlemi ancak ölümün verildiği kurum tarafından yapılmakta ve bu işlem yaklaşık bir haftayı almaktadır.