Soru Sor  Telefon Et

Şehir İçi Cenaze Nakli

Şehiriçi Cenaze Nakli

Şehir İçi Cenaze Nakli

Vefat eden kişinin öldüğü yerden hastane morguna veya hastane morgundan defin edileceği yere naklini sağlayan şehir içi özel cenaze nakil hizmetidir. Alfa VİP cenaze olarak 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

Şehir İçi Özel Cenaze

  • Ölüm raporunun alınması
  • Yeşil örtünün örtülmesi
  • Özel soğutmalı araçlar
  • Pandemide cenaze hizmetleri
  • Cenazenin defin için hazırlanması
  • Mezar malzemelerinin temini

Özel Cenaze Hizmetleri

Vefat eden kişinin son yolculuğuna uğurlanmasında yapılması gereken tüm işlemleri özel cenaze hizmetleri olarak vermekteyiz. Cenazenin nakil ve defni için hazırlığından itibaren gerekli belgeler, tabut temini, isteğe bağlı olarak mezar yeri alımı gibi yapılması gereken her türlü işlemler şirketimiz tarafından uzman personellerimiz aracılığıyla yapılmaktadır.

Cenaze Nakil Hizmetleri

Günümüzde sıkça tercih edilen cenaze nakil işlemleri şehirler arası, uluslararası ve şehir içi olmak üzere kapsamlı şekilde hizmet vermektedir. Vefat eden kişinin bulunduğu yerden gönderileceği yere güvenle nakli sağlanır. Tüm nakil araçlarımız gereken özelliklere sahiptir. Uzun yolculuklar için gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz. Diğer cenaze hizmetlerinde olduğu gibi cenaze nakil hizmetlerinde de gerekli olan tüm izin ve belgeler şirketimiz tarafından sağlanmaktadır. Cenaze nakil fiyatlarıyla ilgili daha detaylı bilgi alabilmek ve diğer tüm hizmetlerimizle alakalı olan sorularınız için 0 212 268 0 444 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizi arayarak bilgi alınız.

Sık Sorulan Sorular

Defin İşlemleri Dini Usullere Uygun Mu Yapılıyor?

Vefat eden kişinin dini gereği defninde uygulanması gereken koşullar bulunmaktadır. Bu şartlar hem vefat eden kişi için hem de yakınları için oldukça önemlidir. Bundan dolayı da tüm defin işlemleri dini usullere uygun yapılmaktadır. Bu konu da bizlere güvenebilirsiniz.


Defin İşlemleri İçin Gerekli Evraklar?

Defin için gerekli tüm evraklar şirketimiz tarafından alınmaktadır. Özel cenaze hizmetleri tüm bu işlemleri de kapsamaktadır.


7/24 Hizmet Veriyor musunuz?

Alfa VİP cenaze hizmetleri olarak şirketimiz 7/24 hizmet vermektedir. İhtiyacınız olan saatte soru ve destek talepleriniz için bizler 0 212 268 0 444 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.