Soru Sor  Telefon Et

Uluslararası Cenaze Hizmetleri

  • Anasayfa
  • Uluslararası Cenaze Hizmetleri
Uluslararası Cenaze Hizmetleri

Uluslararası Cenaze Hizmetleri

Uluslararası cenaze hizmetleri yurt içinden yurt dışına veya yurt dışından yurt içine cenaze nakli yapılması gerektiğinde verilen hizmetin adıdır.

Özel Cenaze Hizmetleri

Vefat eden kişilerin yakınları defin işlemleriyle alakalı birilerinden destek almak isteyebilirler. Bu konuda destek alınabilecek profesyonel hizmet veren şirketler tercih edilmektedir. Bu sayede vefat eden kişinin yakınları hiçbir şeyle meşgul olmadan tüm işlemler güvenli ve deneyimli ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Cenaze Nakil Aracı Telefon

7/24 ulaşabileceğiniz cenaze nakil aracı telefon numarası 0 212 268 0 444 olup istediğiniz zaman müşteri temsilcilerimizi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yurt Dışı Cenaze Nakli

Vefat eden kişinin ölüm belgeleri alındıktan sonra gereken tüm belgeler firmamız tarafından alınmaktadır. Gerekli izin ve işlemler tamamlandıktan sonra yine firmamız tarafından ayarlanan tabut ile cenazenin yurt dışı cenaze nakli sağlanmaktadır.

Uçakla Cenaze Nakli

Uçakla cenaze nakil işlemlerinde uçak cenaze nakil hizmetimiz devreye girmektedir. Cenazeyi IATA koşullarımıza uygun hale getirerek uçak ile cenaze naklini sağlamaktayız. Dünyanın neresinde olursa olsun gereken tüm belgeleri, izinleri ve işlemleri Alfa VİP cenaze nakil firması olarak yapıp, cenazenizi nerede olursa olsun istediğiniz yere ulaştırmaktayız. Dilerseniz Türkiye den başka ülkelere de uçakla cenaze nakil işlemimiz bulunmaktadır.

Uluslararası Cenaze Hizmetleri Ücretleri

Başlangıç hizmet ücreti ve gidilecek olan kilometreye göre fiyat değişmekte olup bunlara ek olarak Yapılan işlemler, tabut ücreti, mezar ücreti gibi ekstralarla beraber ücret çıkarılmaktadır. Tüm bu hizmetler standart olmadığı için net fiyat verememekteyiz. Fiyat bilgisi ve diğer tüm sorularınız için 0 212 268 0 444 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Yurt dışına cenaze getiriyor musunuz?

Yurt dışına cenaze nakil işlemimiz mevcuttur.


Yurt dışından yurt içine cenaze getiriyor musunuz?

İstediğiniz ülkeden tüm işlemleri bizim gerçekleştireceğimiz şekilde yurt dışından cenaze nakil işlemi yapmaktayız.


Yurt dışı cenaze nakli kaç para?

Gidilecek mesafe, başlangıç ücreti olmak üzere fiyat belirlenmektedir. Bundan dolayı net bilgi verememekteyiz. Detaylı bilgi için lütfen 0 212 268 0 444 numaralı telefonu arayarak destek alınız.


Uluslararası cenaze hizmeti nedir?

Uzak mesafeler için uçakla yapılan cenaze nakil hizmetidir. Uluslararası cenaze işlemlerini firmamız olarak güvenle yapmaktayız.