Soru Sor  Telefon Et

Cenaze firması

Cenaze firması

Cenaze firması

Bir ölü olması durumunda hizmet veren firmalara cenaze firması adı verilmektedir. Alfa VİP Cenaze firmamız İstanbul’da kurulu bir cenaze nakil vb. hizmetleri veren özel bir firmadır. Cenazenizin bulunması durumunda özel bir hizmet almak istiyorsanız bizler ile iletişime geçebilir veya web sitemizi ziyaret edip bilgi edinebilirsiniz.

CENAZE NAKİL ARACI (HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER)

CENAZE NAKİL ARACI ANKARA

Ölüm insan oğlunun kaçınılmaz sonu olmasına rağmen arkada kalan insanlar için de acı kaçınılmaz bir sondur. Bazen insan acısını bile yaşayamıyor. Çünkü o kadar yoğun bir ruh hali ve günlük işlerle meşgul oluyoruz ki kendi acımızı yaşamaya bile zaman bulamıyoruz. Bu yüzden firmamızı kurarken amacımız sizlerin acısını bile doyasıya yaşamasını sağlarken üzerinizde yer edinen yüklerden bir nebze de olsa sizi kurtarmaktır.

Cenaze nakil hizmetini sizlere İstanbul’da kurulmuş olmamıza rağmen Ankara da dahil olmak üzere tüm illerde vermekteyiz. Bu kötü gününüzde nerede olursanız olun bizler sizlerin 7/24 yanınızdayız. Bütün cenaze defin hizmetlerini en uygun fiyatlara sizlere sunmakta ve bu kötü günde bir yükte biz olmak yerine yükünüzü hafifletmeyi kendimize amaç edindik. Hizmetlerimizin her biri hakkında detaylı bilgiler web sitemizde bulunmakta olup en net ve anlaşılır bilgiye ancak bizleri 0212 268 0 444 numaramızdan arayarak elde edebilirsiniz.

Alfa VİP Cenaze olarak kendimize amaç edindiğimiz bu durumları gerçekleştirmek için son derece emek veriyor ve sizlere cenaze nakil aracı Ankara-İstanbul ve tüm illerde özel cenaze hizmetlerini en son donanıma sahip ve yüksek soğutma sistemleri bulunan araçlarımızla vermekteyiz.

Sık Sorulan Sorular

Firmanız ne hizmeti vermektedir?

Firmamız İstanbul kuruluşlu bir cenaze firmasıdır ve özel cenaze hizmetleri vermektedir.


Cenaze nakil aracınız kaç kabin bulundurmaktadır?

Cenaze nakil araçlarımız genellikle 2 kabinli olup 3-4 ölü yakınının da cenaze nakli sırasında yanında bulunabileceği genişliktedir. Soğutma sistemi bulunmaktadır.


Kaç yıldır hizmet vermektesiniz?

Bu hizmete yakın zamanlarda girmiş olmamıza rağmen oldukça tutulan bir firmayız çünkü mesleğimizi gerektiği şekilde yerine getirmekte ve herkesi memnun etmekteyiz.