Soru Sor  Telefon Et

Hizmetlerimiz

Özel Cenaze Aracı

Özel Cenaze Aracı, ölünün özel olarak taşındığı araçlardır. Özel cenaze arabası fiyatlarını arayarak öğrenebilirsiniz.

Özel Cenaze Hizmetleri

Özel cenaze hizmetleri cenazenin ölüm raporunun alınmasından cenazenin mezara gömü işlemine kadar olan süreci kapsayan hizmetlerdir. Detaylar için 0212 268 0 444.

Şehir İçi Cenaze Nakli

Şehir içi cenaze nakli ölünün şehir içerisinde bulunduğu konumda hastane morguna veya hastane morgundan defnedileceği yere naklinin gerçekleştirileceği hizmettir.

Cenaze Aracı Numarası

Cenaze aracı numarası bir ölüm olması durumunda insanların cenaze firmalarına ulaşmak için sorguladıkları iletişim numaralarıdır 0212 268 0 444.

Şehirlerarası Cenaze Nakli

Şehirler arası cenaze nakli bir ölünün bulunması durumunda ölünün şehirler arası naklinin gerçekleştirildiği hizmettir.

Karayolu Cenaze Nakil

Karayolu cenaze nakil ölüm durumunda cenazenin karayolu kullanılarak nakledilmesi işlemidir. Ücretler için bizimle iletişime geçiniz.

Uluslararası Cenaze Hizmetleri

Uluslararası cenaze hizmetleri yurt içinden yurt dışına veya yurt dışından yurt içine cenaze nakli yapılması gerektiğinde verilen hizmetin adıdır.

Cenaze Fiyatları

Cenaze fiyatları bir ölünün bulunması durumunda merak edilen bir unsurdur. Alfa VİP cenaze olarak verdiğimiz cenaze hizmeti fiyatı işlemlere göre değişebilir.

Özel Cenaze

Özel cenaze, cenaze hizmetlerinin özel olarak bir firma tarafından yapılması işlemidir. Alfa VİP Cenaze olarak özel cenaze hizmeti sunmaktayız.

Cenaze firması

Cenaze firması bir ölü bulunması durumunda cenaze hizmetleri veren firmadır. Cenaze firması olarak hizmet veren Alfa VİP Cenaze firmamız İstanbul’da kuruludur.

Havayolu Cenaze Hizmetleri

Havayolu cenaze hizmetleri cenaze için gerekli hizmetlerin havayolunun kullanılarak yapılmasıdır. Ücretler ve detaylı bilgi için bizi arayın 0212 268 0 444.

Cenaze

Cenaze bir kişinin yaşamının son bulması durumu sonucu ölen kişiye denilmektedir. Alfa VİP Cenaze olarak 7/24 özel cenaze hizmetleri vermekteyiz. 0212 268 0 444.